IMPLANTOLOGIA ORTOPEDYCZNA-MODELE KOŚCI

Oferujemy szeroki zakres ortopedycznych modeli szkoleniowych. Te anatomiczne modele przeznaczone są do szkoleń z implantacji, wykonywania zespoleń, do całkowitej wymiany stawu kolanowego, lub operacji stawu biodrowego. PROMEDICUS oferuje również w pełni funkcjonalne demonstratory wraz z wiązadłami i statywem stołowym. Posiadamy również ortopedyczne modele przeznaczone do nauki szycia tkanek mięśni i skóry. Modele te posiadają również warstwę tkanki tłuszczowej, co w pełni imituje warunki, z którymi studenci/lekarze spotykają się podczas praktyki medycznej. Te ortopedyczne modele przygotowane są do nauki nacinania skóry i mięśni a następnie do ich szycia.

Modele te oferowane są w kilku wariantach:, jako typowe prezentery ekspozycyjne (w tym modele transparentne - przeźroczyste pozwalające „wejść” wgłąb kości i poznać szczegóły każdego systemu implantologicznego) modele szkoleniowe z wewnętrznymi kanałami szpikowymi wykonane w wersji z zewnętrzną warstwą imitującą tkankę kostną zbitą oraz wewnętrzną tkankę gąbczastą.

W naszej ofercie modeli anatomicznych posiadamy również modele zaprojektowane przez naszych klientów, które spełniają ich indywidualne potrzeby w zakresie prezentacji ich produktów. Poniżej znajdziecie państwo listę produktów dedykowanych dla chirurgów i lekarzy. 

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę na kości kompozytowe przeznaczone do prowadzenia szkoleń z implantologii ortopedycznych.
Kręgosłup szyjny odcinek C1 do C7
Kręgosłup szyjny odcinek C1 do C7
  • Kręgosłup szyjny odcinek C1 do C7
  • Kręgosłup szyjny odcinek C1 do C7
Kręgosłup szyjny odcinek C1 do C7, długość całkowita 115 mm, wykonany w wersji materiałowej C z miękkimi i elastycznymi dyskami. Model może być dostarczony w wersji o obniżonej gęstości.
Numer katalogowy 90-1000C
kręgi kręgosłupa
kręgi kręgosłupa

    Kręgosłup szyjny odcinek C1 do C7, oferowane poszczególne elementy modelu 90-1000C.

    Numer katalogowy 90-1010C