IMPLANTOLOGIA ORTOPEDYCZNA-MODELE KOŚCI

Oferujemy szeroki zakres ortopedycznych modeli szkoleniowych. Te anatomiczne modele przeznaczone są do szkoleń z implantacji, wykonywania zespoleń, do całkowitej wymiany stawu kolanowego, lub operacji stawu biodrowego. PROMEDICUS oferuje również w pełni funkcjonalne demonstratory wraz z wiązadłami i statywem stołowym. Posiadamy również ortopedyczne modele przeznaczone do nauki szycia tkanek mięśni i skóry. Modele te posiadają również warstwę tkanki tłuszczowej, co w pełni imituje warunki, z którymi studenci/lekarze spotykają się podczas praktyki medycznej. Te ortopedyczne modele przygotowane są do nauki nacinania skóry i mięśni a następnie do ich szycia.

Modele te oferowane są w kilku wariantach:, jako typowe prezentery ekspozycyjne (w tym modele transparentne - przeźroczyste pozwalające „wejść” wgłąb kości i poznać szczegóły każdego systemu implantologicznego) modele szkoleniowe z wewnętrznymi kanałami szpikowymi wykonane w wersji z zewnętrzną warstwą imitującą tkankę kostną zbitą oraz wewnętrzną tkankę gąbczastą.

W naszej ofercie modeli anatomicznych posiadamy również modele zaprojektowane przez naszych klientów, które spełniają ich indywidualne potrzeby w zakresie prezentacji ich produktów. Poniżej znajdziecie państwo listę produktów dedykowanych dla chirurgów i lekarzy. 

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę na kości kompozytowe przeznaczone do prowadzenia szkoleń z implantologii ortopedycznych.
Staw kolanowy duży lewy 40-1000
Staw kolanowy duży lewy 40-1000
  Staw kolanowy duży lewy o łącznej długości 805 mm w wersji materiałowej A, z wewnętrznym walcowym kanałem o średnicy 12 mm. Dwie kości połączone są trzema elastycznymi elementami. Numer katalogowy 40-1000A

  Staw kolanowy duży lewy o łącznej długości 805 mm w wersji materiałowej B, z wewnętrznym walcowym kanałem o średnicy 12 mm. Dwie kości połączone są trzema elastycznymi elementami. Numer katalogowy 40-1000B

  Staw kolanowy duży lewy o łącznej długości 805 mm w wersji materiałowej C, z wewnętrznym walcowym kanałem o średnicy 12 mm. Dwie kości połączone są trzema elastycznymi elementami. Numer katalogowy 40-1000C
  Staw kolanowy średni lewy 40-1010
  Staw kolanowy średni lewy 40-1010
   Staw kolanowy średni lewy o łącznej długości 500 mm w wersji materiałowej A, z wewnętrznym walcowym kanałem o średnicy 12 mm. Dwie kości połączone są trzema elastycznymi elementami.
   Numer katalogowy 40-1010A


   Staw kolanowy średni lewy o łącznej długości 500 mm w wersji materiałowej B, z wewnętrznym walcowym kanałem o średnicy 12 mm. Dwie kości połączone są trzema elastycznymi elementami.
   Numer katalogowy 40-1010B


   Staw kolanowy średni lewy o łącznej długości 500 mm w wersji materiałowej C, z wewnętrznym walcowym kanałem o średnicy 12 mm. Cena zestawu 60 PLN/zestaw.
   Numer katalogowy 40-1010C