MODELE KOŚCI I MODELE ANATOMICZNE

PROMEDICUS jest jednym z największych dostawców modeli kości przeznaczonych do szkoleń medycznych. Celem naszej firmy jest produkcja anatomicznych modeli imitujących kości ludzi i zwierząt. Firma zyskała renomę w branży dzięki wysokiej jakości, elastyczności i innowacyjności w produkcji modeli kości do szkoleń dla chirurgów, stomatologów i weterynarzy. Wyróżnikiem firmy jest również szybka realizacja złożonych zamówień.

Nasze produkty przeznaczone są do celów szkoleniowych w takich gałęziach jak chirurgia ortopedyczna, implantologia, stomatologia i weterynaria. Dostarczone przez nas modele kości używane są do szkoleń i warsztatów z implantacji ortopedycznej i implantacji stomatologicznej. Oferowane produkty mają ten sam kształt i właściwości mechaniczne co naturalne kości ludzkie i zwierzęce. Osiągnęliśmy to dzięki specjalnie dopracowanej technologii, składowi chemicznemu oraz strukturze. Modele chirurgiczne i symulacyjne produkowane są w celu zastąpienia tkanki ludzi i zwierząt w edukacji i szkoleniach. Można je obrabiać za pomocą wszystkich tradycyjnych instrumentów medycznych, co czyni je idealnymi do programów szkoleniowych w zakresie edukacji w symulacji medycznej.

Oferowane przez  PROMEDICUS modele implantacyjne (ortopedyczne, stomatologiczne i weterynaryjne) są łatwe w stosowaniu w trakcie szkoleń i nie tracą właściwości podczas dłuższego przechowywania. Skanowane na CT mają podobny wygląd i strukturę do naturalnej kości ludzkiej. Nasze produkty są również konkurencyjne cenowo w stosunku do innych oferowanych na rynku. 

W ofercie znajdują się również fantomy i modele górnej i dolnej szczęki przygotowane specjalnie do nauki szlifowania zębów, wykonywania uzupełnień amalgamatowych i kompozytowych jak i przygotowywania zębów pod korony i mosty.

Oferujemy również możliwość wykonania modeli w oparciu o prototypy dostarczane przez klientów. Takie rozwiązanie w najlepszy sposób podkreśla wyróżniki rynkowe produktów naszych klientów.
 

TECHNOLOGIA PRODUKCJI MODELI KOŚCI

TECHNOLOGIA PRODUKCJI MODELI KOŚCI
TECHNOLOGIA PRODUKCJI MODELI KOŚCITECHNOLOGIA PRODUKCJI MODELI KOŚCITECHNOLOGIA PRODUKCJI MODELI KOŚCI
Dzięki zastosowaniu materiałów kompozytowych o różnej strukturze i twardości nasze modele kości doskonale imitują dwuwarstwową budowę kości naturalnych. Istnieje również możliwość wykonania modelu z częścią gąbczastą wykonaną z materiału o otwartych komórkach

NOWY PRODUKT

TECHNOLOGIA PRODUKCJI MODELI KOŚCI
TECHNOLOGIA PRODUKCJI MODELI KOŚCITECHNOLOGIA PRODUKCJI MODELI KOŚCITECHNOLOGIA PRODUKCJI MODELI KOŚCI
Manekin z maską twarzową. Realistycznie wyglądająca maska do szkoleń stomatologicznych przeznaczona jest do: nauki implantacji, ortodoncji, przygotowania koron i licówek oraz procedur higieny jamy ustnej. Fantom zapewnia możliwość wykonywania zabiegów dentystycznych w realistycznym warunkach. Zapewnia on bardzo stabilne mocowanie modeli i elastyczność w ich ustawieniu.

Numer katalogowy: 11-1010